DEFENDOOR wybuduje halę produkcyjno – magazynową w Krośnie. Co dzięki temu zyska?

2021-09-30
DEFENDOOR wybuduje halę produkcyjno – magazynową w Krośnie. Co dzięki temu zyska?

Firma DEFENDOOR podjęła decyzję o budowie hali produkcyjno – magazynowej posiadającej zaplecze socjalno – biurowe. Nieruchomość powstanie w Krośnie i stanowi element strategii podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez szansę na implementację unikalnej technologii – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali o kompleksowym charakterze pomoże w optymalizacji pracy

W wybudowanej hali znajdzie się zarówno miejsce dostosowane do uruchomienia linii produkcyjnych, jak i powierzchnia służąca do magazynowania oraz część biurowa i socjalna. Usprawni to wiele procesów logistycznych i uczyni realizowanie zawodowych obowiązków łatwiejszym i szybszym. Oddany do użytku obiekt umożliwi wdrożenie innowacyjnej technologii tworzenia kompozytowych ościeżnic drzwiowych. Dla założonej w 2016 roku firmy DEFENDOOR, która specjalizuje się w produkowaniu drzwi i ościeżnic to istotny krok na drodze do rozwoju spółki i optymalizowania prowadzonej działalności tak, by wyróżnić się na rynku i generować większe zyski. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU