DB Schenker z nowym terminalem. To już osiemnasty taki obiekt należący do marki!

Sieć terminali należących do DB Schenker powiększyła się o kolejny, osiemnasty już obiekt. Na lokalizację tej inwestycji wybrano Toruń, a jej wartość przekracza 50 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala przeładunkowa dysponuje zapleczem socjalnym

Powierzchnia operacyjna hali przeładunkowej wynosi ponad 4800 m2, natomiast zaplecze o charakterze socjalno – sanitarnym, 660 m2. Jego obecność pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewnienie personelowi komfortowych warunków pracy. Zadbano o to, by nieruchomość cechowała wysoka funkcjonalność. Wyposażono ją w rampę do odśnieżania pojazdów ciężarowych oraz 54 przeznaczone dla nich doki. Obecność stacji służącej do ładowania samochodów elektrycznych to kolejne udogodnienie. Terminal posiada niezwykle dogodną lokalizację. Znajduje się przy węźle autostrady A1, nieopodal kluczowych szlaków komunikacyjnych. Bez wątpienia zaowocuje to skróceniem czasu dostaw i czerpaniem korzyści z płynnego, dobrze zoptymalizowanego transportu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane