DB SCHENKER zwiększa potencjał operacyjny dla Nissens Automotive otwierając nowy magazyn

Nissens Automotive, globalny producent części zamiennych otwiera, wraz we współpracy z DB SCHENKER, nowy magazyn o bardzo dużej wydajności. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie nowego magazynu w Park Poznań

DB SCHENKER podwoił powierzchnię dla Nissens Automotive, otwierając nowy, wysokowydajny magazyn w parku logistycznym Park Poznań. Magazyn ma powierzchnię prawie 20 tys. mkw, ponadstandardową wysokość i oferuje aż 39 tys. miejsc paletowych. Będzie tu składowanych ponad 15 tys. SKU, co oznacza podwojenie możliwości operacyjnych w stosunku do poprzedniego obiektu Nissens Automotive działającego w Komornikach. DB SCHENKER wspiera rozwój Nissens Automotive od czterech lat, zapewniając usługi logistyki kontraktowej i organizując efektywne magazynowanie. Firma Nissens, istniejąca od ponad 100 lat, jest jednym z największych światowych producentów części zamiennych do układów termicznych, wydajności i emisji silnika w branży samochodowej. Przez lata inwestowania w badania i rozwój technologii oraz jakość produktów, firma rozwinęła się z lokalnego producenta chłodnic do globalnego dostawcy kompletnych rozwiązań dla pojazdów wszystkich marek, segmentów i technologii, włączając napędy hybrydowe i elektryczne.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane