Czym cechują się magazyny Small Business Units, które zyskują na popularności?

2023-04-19
Czym cechują się magazyny Small Business Units, które zyskują na popularności?

Magazyny Small Business Units stanowią coraz większą część realizowanych obecnie inwestycji. Jak sama nazwa wskazuje, są to niewielkie obiekty, które częściej niż nieruchomości o imponującej powierzchni, powstają w dogodnych lokalizacjach nieopodal centrów miast – informuje JARTOM Real Estate.

Mniejsze magazyny odpowiedzią na potrzeby rynku

Zmiany, które zaszły na rynku w związku z pandemią koronawirusa i wojną w Ukrainie sprawiły, że wzrosło zainteresowanie magazynami o mniejszym metrażu. Moduły Small Business Units cechuje uniwersalny charakter, gdyż z powodzeniem mogą także stać się miejscem prowadzenia działalności biurowej i usługowo – handlowej. Ich powierzchnia niekiedy sięga kilku tysięcy metrów kwadratowych. Dzięki temu, że znajdują się nieopodal kluczowych ciągów komunikacyjnych i w samym sercu metropolii, pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu.  Łańcuch dostaw zostaje skrócony, co przynosi przedsiębiorcom liczne korzyści. Nie dziwi więc, że sporą część użytkowników magazynów Small Business Units stanowią firmy kurierskie i sieci handlowe. Istotną zaletą jest również to, że bardzo często powstają one w formule BTS, a więc są w pełni dopasowane do potrzeb. Czy to przyszłość branży? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU