Czy wiesz, że około 80 -90% całego transportu światowego jest transportem morskim.

2021-11-05
Czy wiesz, że około 80 -90% całego transportu światowego jest transportem morskim.

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, które nie korzysta z usług transportowych. Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, dominującym rodzajem światowego transportu jest ten odbywający się drogą morską – informuje JARTOM Real Estate. 

Problemy logistyczne wynikające z pandemii dotknęły transportu morskiego

Branża przewozów morskich odgrywa ogromną rolę z punktu widzenia światowej gospodarki. Towary różnego rodzaju opuszczają magazyny by znaleźć się na statku, a potem dotrzeć do swojego odbiorcy znajdującego się na tym samym, bądź innym kontynencie. Szacuje się, że stanowi między 80 a 90% całego transportu światowego, co jest imponującym wynikiem. W obliczu pandemii koronawirusa zaobserwowano liczne utrudnienia, które pojawiły się mimo tego, że sektora przewozów kontenerowych nie dotknęły restrykcje. Wynikało to jednak z dezorganizacji i odmiennych przepisów wprowadzonych w poszczególnych państwach. Bieżący rok pozwolił na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wzrost popytu na usługi przełożył się na zwiększone zainteresowanie transportem morskim. Prognozy jednoznacznie wskazują, że w ciągu najbliższych lat wciąż będzie on najpopularniejszą formą przewożenia towarów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU