Czy w Polsce powstanie fabryka Fujitsu? Jest na to duża szansa.

Możliwe, że w naszym kraju powstanie nowoczesna fabryka japońskiego giganta z branży informatycznej. Decyzja ma zapaść już niedługo. - informuje JARTOM Real Estate

Fabryka pomp ciepła Fujitsu - Polska w grze

Fujitsu to japoński lider na światowym rynku usług informatycznych oraz produkcji półprzewodników i komputerów. Firma zatrudnia około aż 140 tysięcy pracowników w 100 krajach na całym świecie. Obecnie producent szuka miejsca na budowę nowoczesnej fabryki pomp ciepła, na które jest obecnie ogromne zapotrzebowanie w związku z kryzysem na rynku energetycznym. Według doniesień medialnych w grze o lokalizację nowej inwestycji Fujitsu jest Polska, ale również Słowacja. Decyzja ma zostać podjęta w najbliższym czasie, jednakże, póki co azjatycki gigant informatyczny nie udziela dalszych informacji, ani o skali inwestycji, ani o konkretnych lokalizacjach branych pod uwagę. Eksperci szacują, ze dużą szansę mają Katowice oraz Łódź, ponieważ w tych regionach już od dawna obecne jest Fujitsu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane