Czy chiński producent samochodów wybuduje fabrykę w Polsce?

Omoda, chińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów, ma ambitne plany dotyczące podboju europejskiego rynku. Przedstawiciele wprost mówią o tym, że rozważają budowę fabryki w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Najpierw salony samochodowe, potem zakład produkcyjny?

Marka zamierza otworzyć 20 salonów w takich miastach, jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, czy Gdańsk. To początek, bo liczba takich punktów ma w przyszłości wynieść minimum 30. Cel? Zdobycie 5 procent udziału w sprzedaży nowych samochodów w Polsce. Kluczem do sukcesu ma być kompleksowe wyposażenie, atrakcyjne ceny i korzystne warunki gwarancji. Wiadomo już, że wozy będą produkowane w Chinach, jednak przedsiębiorstwo głośno wyraża chęć inwestowania w budowę fabryk na terenie Europy. Jedną z lokalizacji branych pod uwagę jest właśnie nasz kraj. Bez wątpienia byłby to istotny impuls dla gospodarki i szansa dla osób poszukujących zatrudnienia. Czy te plany znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane