Czwarta fabryka należąca do firmy Izohan oddana do użytku. Gdzie się znajduje?

Izohan kontynuuje dynamiczny rozwój i otwiera czwarty z kolei zakład produkcyjny na terenie Polski. Obiekt znajduje się w Skarszewach, nieopodal Starogardu Gdańskiego i będą w nim powstawać izolacyjne masy asfaltowe tworzone na bazie technologii anionowej emulsji drobnocząsteczkowej – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa fabryki inwestycją o kompleksowym charakterze

Wybudowana fabryka imponuje. Po pierwsze, jej moc wytwórcza przekroczy 45 000 ton wyrobów. Po drugie, zaprojektowano ją z uwzględnieniem wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W nieruchomości uruchomiono linie produkcyjne, przewidując jednocześnie miejsce na zaplecze szkoleniowe ze specjalnym poligonem technicznym oraz na Centrum Badawczo – Rozwojowe. Zaowocuje to usprawnieniem procesów logistycznych i zwiększeniem jakości artykułów znajdujących się w ofercie marki. Grupa ATLAS, do której należy Izohan nie ukrywa, że to działania podejmowane nie tylko z myślą o dalszym realizowaniu strategii rozwoju ale i mające na celu stawienie czoła wyzwaniom, przed którymi stoi aktualnie branża budowlana. Należy do nich przede wszystkim utrzymanie wysokiego poziomu usług i wyrobów, przy jednoczesnym minimalizowaniu wzrostu kosztów produkcji.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane