Czeski inwestor wybuduje fabrykę w województwie podlaskim

Czeska firma Plastigram dostrzegła potencjał w Polsce i to właśnie tutaj, a konkretnie w miejscowości Szczuczyn, wybuduje fabrykę. Obiekt będzie służył do przetwarzania PolyAl pochodzącego ze zużytych kartonów po napojach – informuje JARTOM Real Estate.  

Dotacja celowa ułatwi sfinansowanie budowy zakładu

Inicjatywa tego przedsiębiorstwa działającego w branży recyklingu spotkała się z uznaniem rządu. W rezultacie Plastigram otrzyma wsparcie w postaci dotacji celowej, która będzie wypłacana przez trzy lata. Jej wysokość wyniesie maksymalnie 3 000 000,00 zł. Bez wątpienia są to środki, które pozwolą na szybsze zrealizowanie inwestycji oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych i kontynuowanie dynamicznego rozwoju marki. W zamian za to firma zobowiązała się do tego, że najpóźniej do końca przyszłego roku utworzy przynajmniej 20 nowych stanowisk i poniesie koszty w wysokości co najmniej 35 000 000,00 zł. Oddanie fabryki do użytku pozytywnie wpłynie więc na lokalny rynek pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane