Cummins podbija rynek europejski — pierwsze centrum odbudowy silników w Krakowie

Centrum odbudowy silników firmy Cummins, światowego lidera w produkcji energii i silników, powstaje w Krakowie. Inwestycja o wartości 10 mln dolarów jest odpowiedzią na dynamicznie rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi w tym zakresie. - informuje JARTOM Real Estate

Cummins stawia na Kraków — nowe centrum odbudowy silników dla sektorów górnictwa, energetyki i transportu

Cummins, światowy lider w produkcji energii i silników, inwestuje aż 10 mln dolarów w budowę nowoczesnego centrum odbudowy silników w Krakowie. Będzie to pierwszy tego typu obiekt firmy w Europie. Motywacją do budowy obiektu było dynamicznie rosnące zapotrzebowaniu na specjalistyczne usługi odbudowy silników. Otwarcie fabryki planowane jest na październik 2023 roku. Nowe centrum Cummins będzie skupiać się głównie na większych silnikach, jednak będzie przystosowane również do odbudowy mniejszych jednostek. Obiekt ten będzie oferować kompleksowe usługi dla klientów z sektorów górnictwa, żeglugi, energetyki, transportu i budownictwa. Proces odbudowy silników może poprawić ich wydajność operacyjną i osiągi.

Informacje o JARTOM Real Estate

Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane