Crusil stawia na intensywną rozbudowę – powstaną trzy nowe hale

2021-09-29
Crusil stawia na intensywną rozbudowę – powstaną trzy nowe hale

Crusil wybuduje nie jedną, a aż trzy nowe hale o charakterze produkcyjnym. Każda z nich posłuży do czegoś innego, a zaplanowana inwestycja obejmuje również powstanie budynku technicznego, który znacząco usprawni wiele procesów logistycznych odbywających się w firmie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa kilku hal sposobem na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań 

W miejscowości Inowłódź firma Crusil wybuduje hale produkcyjne, a konkretnie: halę homogenizacji (ok. 1233 m2), mielenia (ok. 402 m2) oraz przygotowania (ok. 1028 m2). Każda z nich jest dedykowana realizowaniu innych zadań, które finalnie przyczynią się do wdrożenia innowacyjnego sposobu wytwarzania chemii budowlanej o szczególnym zastosowaniu. To bardzo ważne dla przedsiębiorstwa Crusil, które jako jedyne w Europie zajmuje się wydobywaniem i przerobem chalcedonitu. Obiekty zostaną przystosowane do uruchomienia linii produkcyjnych, co zauważalnie zwiększy możliwości wytwórcze przedsiębiorstwa. Inwestycja uwzględnia między innymi wykorzystanie około 3000 m2 niezabudowanej nieruchomości dysponującej przyłączem wodnym i energetycznym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU