Corning wybuduje nową fabrykę w Polsce

2021-05-05
Corning wybuduje nową fabrykę w Polsce

Słynąca z innowacyjności firma Corning wybuduje w Polsce fabrykę specjalizującą się w produkcji włókna światłowodowego. Inwestycja zaowocuje powstaniem zaawansowanego technologicznie obiektu położonego w Mszczonowie – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy zakład produkcyjny rozpocznie swoją działalność w 2022 roku

Corning posiada ambitne plany, zgodnie z którymi budowa fabryki ma postępować na tyle sprawnie, by w 2022 roku mogła ona zostać oddana do użytku. Zgodnie z założeniami będzie to jeden z największych tego rodzaju obiektów na terenie całej Unii Europejskiej. Zwiększenie mocy produkcyjnych jest dla firmy bardzo istotnym krokiem na drodze do rozwoju. Umożliwi usprawnienie procesów logistycznych i generowanie większych zysków. Będzie to odpowiedź na potrzeby rynku związane z intensywną popularyzacją sieci światłowodowych oraz ważny impuls dla lokalnej gospodarki. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy przedsiębiorstwo inwestuje w Polsce, posiada już bowiem fabrykę zlokalizowaną w Strykowie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU