Copper – Joint wynajął powierzchnię produkcyjną w LCube Szczecin Goleniów

Firma Copper – Joint wynajęła powierzchnię produkcyjną przekraczającą 5000 m2 i zaplecze biurowe sięgające 170 m2 w parku logistycznym LCube Szczecin Goleniów. Dzięki temu chiński przedsiębiorca będzie mógł prężnie rozwijać się na polskim rynku, jednocześnie dysponując dogodnym miejscem pozwalającym na dystrybucję towarów do Niemiec i Skandynawii – informuje JARTOM Real Estate. 

Park logistyczny w znakomitej lokalizacji atrakcyjny dla najemców

Obiekt jest atrakcyjny dla najemców między innymi z uwagi na lokalizację. Znajduje się na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, tuż przy autostradzie A6 oraz drogach ekspresowych S3 i S6. Pozwala to na optymalizację transportu oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nieruchomość zaprojektowano tak, by uzyskała certyfikat BREEAM na poziomie very good. Wyróżnia się również najwyższym standardem odporności ogniowej. Nic więc dziwnego, że Copper – Joint, dostawca rozwiązań z branży energii wiatrowej i elektrycznej, dostrzegła w nim potencjał. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane