Commercecon wybuduje nową fabrykę dla Starmeat

Polski producent mielonego mięsa drobiowego, Starmeat, inwestuje w nowy zakład produkcyjny. Wybuduje go Commercecon, a na lokalizację wybrano Koluszki – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki następstwem dynamicznego rozwoju marki

Wiadomo już, że powierzchnia hali wyniesie 3500 m2. Jej powstanie to część inwestycji o kompleksowym charakterze, której wartość wyceniono na 80 milionów złotych. Kilka minionych lat upłynęło pod znakiem dynamicznego rozwoju firmy, stąd też decyzja o uruchomieniu nowej fabryki. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych, zwiększenie mocy wytwórczych i efektywną pracę. Rozbudowane zostanie także zaplecze administracyjne, gdyż w obiekcie znajdzie się dwukondygnacyjne biuro. Nie zabraknie też części technologicznej i maszynowni, a wszystko to tuż obok funkcjonującego obecnie zakładu przedsiębiorstwa. Technologię do mroźni wysokiego składowania dostarczy renomowany producent Johnson Controls, natomiast generalny wykonawca zadba o to, by nieruchomość powstała przy użyciu elementów i materiałów o stosownej izolacyjności termicznej. Ukończenie prac zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane