Coffee Promotion wybuduje nową halę produkcyjną. Jaki rodzaj kawy będzie w niej powstawał?

Coffee Promotion przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w miejscowości Mareza. Budynek będzie posiadał powierzchnię sięgającą 1300 m2, konstrukcję murowano – stalową i dach umożliwiający instalację paneli fotowoltaicznych, które nadadzą mu ekologicznego i ekonomicznego charakteru – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej sposobem na poszerzenie asortymentu marki

Nieruchomość nie tylko pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy wytwórczych ale także zaowocuje poszerzeniem oferty przedsiębiorstwa. Budowa hali jest częścią projektu polegającego na wprowadzeniu na rynek kaw ziarnistych oraz mielonych, które mają obniżoną zawartość substancji kancerogennych. To one będą powstawać w obiekcie, w którym zostaną uruchomione specjalnie zaprojektowane linie produkcyjne. Zdrowsze kawy pozwolą marce stać się bardziej konkurencyjną i z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że pomogą jej zyskać kolejnych klientów oraz kreować pozytywny wizerunek w oczach odbiorców. Coffee Promotion to renomowany producent kawy oraz napoi typu instant, które są dostarczane krajowym oraz zagranicznym nabywcom. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane