CoBouw zaprojektuje nowoczesny magazyn dla firmy farmaceutycznej CEFARM

CoBouw zaprojektuje nowoczesny magazyn, który będzie imponował funkcjonalnością oraz designem. Jego właścicielem stanie się jeden z największych dystrybutorów leków w Polsce, firma CEFARM S.A. – informuje JARTOM Real Estate.

Powstanie magazyn, zaplecze biurowe i nie tylko

Nieruchomość stanie się nową siedzibą spółki. Będzie składała się nie tylko z magazynu o wielkości, która wyniesie około 8000 m2, ale i z zaplecza biurowego o powierzchni sięgającej 2400 m2. Nie zapomniano również o kompleksowej infrastrukturze drogowej i technicznej. Wszystko po to, by usprawnić wiele procesów logistycznych i uczynić użytkowanie obiektu jak najbardziej komfortowym. Od projektu już tylko krok do realizacji, dlatego śmiało można stwierdzić, że wkrótce CEFARM znacząco powiększy swoje zaplecze magazynowe. Warto podkreślić, że marka rozpoczęła swoją działalność już w 1945 roku i od tego czasu przeszła szereg przemian oraz zauważalnie się rozwinęła. Obecnie jej akcjonariuszem jest Skarb Państwa. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane