CoBouw wybuduje halę produkcyjno – magazynową dla grupy EGA

CoBouw stworzy projekt nowoczesnej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, a następnie wybuduje ją w Łozienicy, w województwie zachodniopomorskim. Obiekt będzie należeć do sieci hurtowni kamienia, grupy EGA – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala będzie posiadała zaplecze socjalne

Łączna powierzchnia hali wyniesie 5400 m2 i zostanie podzielona między część produkcyjną, magazynową oraz zaplecze socjalno – biurowe. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne nią zarządzanie. Solidna stalowa konstrukcja i wyjątkowy design, który nawiązuje do specyfiki działalności prowadzonej przez EGA sprawią, że budynek będzie atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny. Warto podkreślić, że CoBouw, generalny wykonawca inwestycji, jest odpowiedzialny również za zagospodarowanie terenu przyległego. Zbuduje sieć dróg, chodników, a także parkingi i place manewrowe. Ten istotny krok pozwoli grupie EGA, dostawcy kamieni naturalnych, spieków kwarcowych i kamienia synteryzowanego, na dalszy, dynamiczny rozwój i przyniesie liczne korzyści.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane