CoBouw wybuduje halę magazynową oraz budynek administracyjny dla firmy Thale. Projekt imponuje walorami estetycznymi

2022-02-03
CoBouw wybuduje halę magazynową oraz budynek administracyjny dla firmy Thale. Projekt imponuje walorami estetycznymi

CoBouw przygotowuje się do realizacji inwestycji o kompleksowym charakterze, w ramach której wybuduje dla firmy Thale halę magazynową, biurowiec oraz halę pełniącą rolę łącznika. Stworzony już projekt przykuwa uwagę nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem oraz estetycznym zdobieniem w postaci kwiatowego wzoru na froncie obiektu – informuje JARTOM Real Estate. 

Hale i biura łączące funkcjonalność i interesujący design 

Nowa hala magazynowa, która powstanie w Wilimowie umożliwi składowanie artykułów instalacyjnych na powierzchni przekraczającej 7000 m2. Ponad 1000 m2 przeznaczono na część biurową, a kolejne 1000 m2 na halę, która stanie się łącznikiem. Taki podział zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Firma CoBouw, która została wybrana na generalnego wykonawcę, zajmie się również przeprowadzeniem robót ziemnych oraz zagospodarowaniem terenów wokół budynku. Dla Thale, renomowanego polskiego producenta materiałów instalacyjnych o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji to ważny krok, który ułatwi dalszy rozwój i optymalizację działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU