CoBouw nawiązał współpracę ze Studiem Reklamy Wena i wybuduje dla niego halę wystawienniczo – magazynową

2021-11-19
CoBouw nawiązał współpracę ze Studiem Reklamy Wena i wybuduje dla niego halę wystawienniczo – magazynową

CoBouw, jako generalny wykonawca, zaprojektuje oraz wybuduje nowoczesną halę wystawienniczo – magazynową dla Studia Reklamy Wena. Obiekt powstanie w Oławie i będzie dysponował powierzchnią sięgającą 5500 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Imponująca hala w doskonałej lokalizacji

Zgodnie z przyjętymi planami, obiekt zostanie podzielony na dwie części. Jedna z nich będzie pełniła rolę magazynu i zajmie 1800 m2. Druga zaś będzie posiadała charakter wystawienniczo – muzealny i zajmie pozostały metraż. Hala zostanie wybudowana w konstrukcji żelbetowo – stalowej, co przełoży się na jej solidny charakter i zapewni spore pole do popisu pod względem walorów estetycznych. Niekwestionowaną zaletą inwestycji będzie lokalizacja w niewielkiej odległości od Wrocławia, a także z dostępem do drogi krajowej o numerze 94, która łączy ze sobą takie województwa jak: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, śląskie i podkarpackie. Studio Reklamy Wena dzięki temu przedsięwzięciu będzie mogło usprawnić wiele procesów logistycznych oraz umocnić swoją pozycję na rynku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU