CoBouw generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za budowę hali produkcyjno – magazynowej dla firmy MultiMax

2021-04-30
CoBouw generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za budowę hali produkcyjno – magazynowej dla firmy MultiMax

Firma MultiMax wybrała wykonawcę, który zajmie się realizacją kompleksowej inwestycji obejmującej przede wszystkim budowę hali produkcyjno – magazynowej oraz specjalnego budynku o charakterze socjalno – biurowym. Szacuje się, że obie nieruchomości będą posiadały łączną powierzchnię sięgającą 7 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala magazynowa o imponującej funkcjonalności

Projekt kompleksu, za który odpowiedzialna jest firma CoBouw, udowadnia, że połączenie walorów wizualnych i funkcjonalności jest możliwe. Nie zabraknie stalowych elementów i wielu przeszkleń. W obiekcie znajdzie się hala produkcyjna dysponująca specjalnym magazynem podręcznym, co znacząco usprawni wiele procesów logistycznych oraz większa hala magazynowa zajmująca 3 000 m2. Część biurowa umożliwi bezproblemowe administrowanie placówką i stworzy dogodne warunki socjalne dla zatrudnianego personelu. Istotnym atutem całej inwestycji jest jej lokalizacja. Zamość, na terenie którego ruszy budowa, to ważny węzeł transportowy. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe prowadzące na wschód Europy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU