Co Bouw buduje halę produkcji folii miedzianej dla firmy z branży automotive

2022-09-14
Co Bouw buduje halę produkcji folii miedzianej dla firmy z branży automotive

Jeden z liderów na rynku elektromobilności planuje dużą inwestycję w naszym kraju. Będzie to budowa nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryki folii miedzianej do akumulatorów dla aut elektrycznych. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego

Firma z branży automotive SK Nexilis Poland inwestuje w budowę nowoczesnej fabryki folii miedzianej do akumulatorów dla aut elektrycznych. Będzie to druga na świecie co do wielkości w pełni ekologiczna fabryka tego rodzaju podzespołów. Obiekt powstanie na Podkarpaciu, w Stalowej Woli, na terenie Euro-Park Stalowa Wola, objętym Tarnobrzeską Specjalną Strefą Gospodarczą. SK Nexilis Poland zamierza uruchomić produkcję w fabryce już w 2024 roku. Docelowo w zakładzie produkowane będzie aż 50.000 ton folii miedzianej rocznie.
Hala zostanie wybudowana przez polską firmę Co Bouw zajmującą się budową hal stalowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU