Clown Polska dywersyfikuje działalność, wprowadzając nowy asortyment do produkcji oraz buduje nowy zakład w Koszalinie

2021-12-08
Clown Polska dywersyfikuje działalność, wprowadzając nowy asortyment do produkcji oraz buduje nowy zakład w Koszalinie

Spółka Clown Polska działająca na polskim rynku od 2011 roku postanowiła wybudować nowy zakład produkcyjny w Koszalinie w woj. zachodniopomorskim. Hala będzie pełniła funkcje produkcyjno-magazynowe i zostanie przystosowana do produkcji nowego asortymentu, który niedługo wejdzie w ofertę produktową firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój działalności oraz poszerzenie portfolio produktowego

Clown Polska to spółka działająca na rynku od 2011 roku, zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą zabawek z krajów Azji, oraz Europy. W bogatym asortymencie firmy znaleźć można m.in. zabawki, pluszaki, piłki, czy artykuły dekoracyjne. Spółka posiada główną siedzibę i hurtownię w Koszalinie. Jest to hala powstała w 2018 roku, która zajmuje powierzchnie 2 tys. mkw. i pełni funkcje logistyczno-magazynowe. Dobra koniunktura oraz wysoki popyt na produkty firmy sprawił, że zarząd podjął decyzję o dalszych inwestycjach w Koszalinie, a także o dywersyfikacji działalności, co z pewnością zwiększy konkurencyjność spółki na rynku. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowego zakładu produkcyjnego, gdzie produkowane będą innowacyjne kosmetyki dla dzieci. Wejście na nowy rynek to szansa na pozyskanie nowych klientów, a także na zwiększenie zysków firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU