Ciech Vitrosilicon rusza z budową nowego magazynu

Jeden z największych w Europie dostawców krzemianów sodu planuje budowę nowego magazynu w Żarach. Obiekt ma zostać oddany do użytku już w 2023 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zaplecza magazynowego i redukcja hałasu

Ciech Vitrosilicon planuje nową inwestycję, a mianowicie budowę nowego magazynu w Żarach. Budowa obiektu ma ruszyć jeszcze w tym roku, a wartość przedsięwzięcia szacuje się na około 4 mln zł. Inwestycje w infrastrukturę magazynową to naturalna konsekwencja zwiększenia produkcji w zakładzie producenta w Żarach. Nowy magazyn oznacza jednak nie tylko 100% wzrost powierzchni zaplecza magazynowego, ale również redukcje poziomu zapylenia i hałasu. Wszelkie prace logistyczne zostaną przeniesione z fabryki do nowo wybudowanego obiektu, a sam obiekt będzie stanowił dodatkową barierę dźwiękową i będzie izolował część załadunkową od innych, głośnych części zakładu. Ciech Vitrosilicon to producent i dystrybutor krzemianów sodu, które są powszechnie wykorzystywane w procesie produkcji opon, detergentów, papieru i kosmetyków.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na zlecenie najemców w centrach dystrybucyjnych, wykwalifikowani i sprawni konsultanci JARTOM Real Estate przeprowadzają skuteczne renegocjacje istniejących umów najmu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane