Ciech Vitrosilicon otwiera nowy magazyn w Żarach

Spółka Ciech Vitrosilicon zakończyła budowę nowego magazynu na terenie swojego zakładu produkcyjnego w Żarach. Uruchomienie nowej hali magazynowej pozwoli poprawić zdolności logistyczne firmy, a także znacznie zmniejszyć hałas i zapylenie w sąsiedztwie zakładu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego magazynu na terenie zakładu w Żarach

Nowa inwestycja Ciech Vitrosilicon w Żarach kosztowała aż 4 mln zł. Budowa nowej hali przyniesie jednak długofalowe oszczędności oraz umożliwi usprawnienie procesów logistycznych dotyczących dostaw krzemianów sodu do klientów w Europie i Ameryce Północnej. Oddanie magazynu do użytku sprawiło, że powierzchnia magazynowa przy zakładzie zwiększyła się aż o 100%. Dzięki większej powierzchni firma będzie w stanie utrzymać wysoką jakość i właściwości produktu, jednocześnie redukując zapylenie i hałas, co pozytywnie wpłynie na otoczenie zakładu. Poza budową hali spółka Ciech Vitrosilicon zainwestowała również w modernizację linii kolejowych służących do transportu krzemianów sodu, a także dróg wewnętrznych i placów manewrowych. Ciech Vitrosilicon jest obecnie największym dostawcą krzemianów sodu w Europie. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne w Polsce-w Żarach i Iłowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane