Chiński koncern wybuduje fabrykę w Szprotawie

Chińska firma Kingfa wybuduje fabrykę w Szprotawie, na terenie Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tym celu dokonano już zakupu działki o powierzchni 14 hektarów, której wartość wyceniono na około 11 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy zakład będzie drugim na terenie Europy

Przedsięwzięcie jest kolejnym krokiem wykonywanym z myślą o umocnieniu pozycji marki na starym kontynencie. Jak dotąd posiadała ona w Europie jedynie zakład produkcyjny zlokalizowany w Niemczech. Oddanie do użytku kolejnego z nich zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy wytwórczych. Bez wątpienia będzie to istotny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż w obiekcie zostaną utworzone nowe miejsca pracy. Kingfa specjalizuje się w dostarczaniu elementów dla Bosha, Mercedesa, Siemensa i nie tylko. W Polsce zasłynęła głównie jako producent rękawiczek i maseczek medycznych.   

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane