Chemsplash Europe wynajęła 2,2 tys. mkw. w SEGRO Logistics Park Gądki

2022-03-09
Chemsplash Europe wynajęła 2,2 tys. mkw. w SEGRO Logistics Park Gądki

Producent odzieży ochronnej i środków ochrony osobistej Chemsplash Europe wynajął powierzchnię w nowoczesnym obiekcie logistycznym SEGRO Logistics Park Gądki. Obiekt ten cechuje doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość usług świadczonych przez zarządcę. - informuje JARTOM Real Estate

Hala magazynowa na wynajem

Irlandzka firma Chemsplash działa na rynku już ponad 40 lat, dostarczając wysokiej jakości odzież ochronną jednorazowego użytku, a także środki ochrony osobistej, wykorzystywane w sektorze medycznym i przemysłowym. Spółka córka Chemsplash Europe dystrybuuje asortyment firmy na całą Europę. Na lokalizację nowego obiektu logistycznego wybrano Polskę, a konkretniej okolice Poznania, ze względu na atuty lokalizacyjne oraz rozwinięty rynek pracy, który umożliwia dalszy dynamiczny rozwój działalności. W wyniku zawartej transakcji ostatnia wolna powierzchnia w SEGRO Logistics Park Gądki została zagospodarowana, a obiekt jest obecnie w pełni wynajęty. Deweloper dysponuje jednak innymi interesującymi obiektami na wynajem. JARTOM jest agentem SEGRO przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych. Wszystkie hale do wynajęcia SEGRO oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU