Cezar planuje zainwestować 25,7 mln zł w zakład produkcyjny w Ełku

2021-07-23
Cezar planuje zainwestować 25,7 mln zł w zakład produkcyjny w Ełku

Firma Cezar planuje wybudować w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim nową halę produkcyjno-magazynową wraz z zapleczem biurowym. Hala zostanie wyposażona w nowoczesne, niezbędne do produkcji maszyny i linie produkcyjne. - informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali produkcyjnej i magazynowej

Firma Cezar to producent wysokiej jakości materiałów wykończeniowych dla budownictwa. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji listw przypodłogowych, listw do wykładzin, profili do glazury oraz paneli ściennych i podkładów podłogowych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wyroby firmy oraz coraz większą ofertą produktową zarząd podjął decyzję o rozbudowie zakładu w Ełku. Inwestycja pochłonie około 25,7 mln zł i pozwoli na zwiększenie mocy przerobowych oraz wzrost efektywności produkcji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU