Ceva Freight Poland zadba o dostarczanie sprzętu wojskowego do magazynów polskich Sił Zbrojnych

2021-04-20
Ceva Freight Poland zadba o dostarczanie sprzętu wojskowego do magazynów polskich Sił Zbrojnych

Konsorcjum firm Ceva Freight Poland, Fights on Logistics i Logmaster zawarło umowę ze Skarbem Państwa. Na jej mocy spółka Ceva będzie dostarczała do magazynów Sił Zbrojnych sprzęt wojskowy oraz świadczyła pozostałe usługi celno – spedycyjne – informuje JARTOM Real Estate.

Sprawny transport kluczowy dla właściwego zaopatrzenia wojskowych magazynów

Decyzja o współpracy z całą pewnością zaowocuje usprawnieniem procesów logistycznych i umożliwi utrzymanie płynnego transportu. Jest on niezbędny do tego, by dbać o właściwe zaopatrzenie magazynów należących do polskich Sił Zbrojnych. Podpisana umowa reguluje warunki czteroletniej współpracy, która ma polegać przede wszystkim na dostarczaniu do wojskowych hal sprzętu pochodzącego od zagranicznych wykonawców. Mowa tutaj o wyposażeniu samolotów oraz elementów tworzących zestawy rakietowe średniego zasięgu. Ceva zajmie się także transportem ściśle związanym z procesem napraw podzespołów sprzętu wykorzystywanego przez wojsko. To bardzo ważny krok, który stanowi istotną rolę w procesie budowania niezależności zbrojnej kraju. Szacowana wartość zamówień wynosi 87,5 milionów złotych brutto.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU