Centrum magazynowe Hillwood Łazy zyskało najemcę. Kto nim jest?

Pierwszy najemca już wkrótce wprowadzi się do nowego centrum magazynowego Hillwood Łazy. To firma Entalpia Europe, która podpisała umowę najmu, na mocy której otrzyma do swojej dyspozycji imponującą powierzchnię magazynową sięgającą 14 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny i biura o wysokim standardzie

Przedsiębiorstwo będzie użytkowało również przestronne zaplecze biurowe o wielkości 1200 m2. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie placówką. Marka wykorzysta ją do prowadzenia działań związanych z magazynowaniem, produkcją oraz logistyką swoich produktów. Dzięki temu będzie mogła zoptymalizować pracę i utrzymać wysoki poziom obsługi klientów. Entalpia Europe posiada w swojej ofercie rury chłodnicze, pompy ciepła, akcesoria montażowe przeznaczone do systemów klimatyzacji i wentylacji oraz czynniki chłodnicze. Firma wybrała Hillwood Łazy między innymi z uwagi na znakomitą lokalizację obiektu. Jedynie 22 km dzielą go od centrum stolicy, a niedaleko przebiega droga ekspresowa S7. Dostęp do transportu publicznego to dodatkowy atut. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny Hillwood

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane