Centrum logistyczne o imponującym metrażu powstanie w Koninie Żagańskim

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce w Koninie Żagańskim powstanie nowe centrum logistyczne. Inwestor, którym jest firma Intra, intensywnie pracuje nad uzyskaniem pozwolenia na budowę wymaganego do rozpoczęcia realizacji kolejnego etapu tego przedsięwzięcia – informuje JARTOM Real Estate. 

Kompleks złożony z kilku hal odpowiadających na aktualne potrzeby rynku

Inwestycja powstanie na terenie o wielkości 25 ha. Centrum logistyczne będzie stanowiło kompleks złożony z kilku hal, które będą odpowiadały na aktualne potrzeby rynku. Ich łączna powierzchnia wyniesie 120 000 m2, co robi wrażenie i otwiera przed ich właścicielem drogę do wielu możliwości. Przy tym projekcie z Intrą współpracuje Budinwest Maciej Jans oraz architekt Krzysztof Jurkowicz. Pozostaje więc czekać na efekty!

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane