Centrum logistyczne należące do sieci SPAR rozbudowane

Należące do SPAR centrum logistyczne położone w Czeladzi zostało rozbudowane, a tym samym powiększyło się o niemal 5000 m2. Łącznie marka posiada do swojej dyspozycji powierzchnię sięgającą 13 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Prace w centrum logistycznym podzielone na kilka etapów

Wspomniana inwestycja jest realizowana we współpracy z renomowanym deweloperem, którym jest MLP Group. To ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy, który pozwoli jej na usprawnienie wielu procesów logistycznych i prowadzenie zoptymalizowanej działalności. Plany przewidują ukończenie kolejnego etapu tego przyszłościowego przedsięwzięcia, w wyniku czego sieć SPAR będzie posiadała w Czeladzi nieruchomość o wielkości przekraczającej 20 000 m2, w pełni dopasowaną do swoich potrzeb. Obiekt wyróżnia wysoki standard i doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury drogowej. Ułatwi to szybką dystrybucję towarów. Warto podkreślić, że przystanek komunikacji miejskiej tuż przy parku logistycznym eliminuje problem dojazdu pracowników na miejsce. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane