Centrum logistyczne należące do SPM z nowym właścicielem. Jest nim GLP

Firma GLP weszła w posiadanie nowego centrum logistycznego o powierzchni wynoszącej 60 000 m2. Nieruchomość położoną w Bieruniu zakupiła od SPM, powiększając tym samym swoje portfolio i kontynuując strategię dynamicznego rozwoju – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne w znakomitej lokalizacji

Warunki sfinalizowanej transakcji pozwalają dotychczasowemu właścicielowi budynku jego dalsze użytkowanie przez kolejnych dziesięć lat. SPM wyraził zainteresowanie najmem, gdyż jest to dla marki kluczowy obiekt pozwalający na magazynowanie i rozdzielanie towarów, a co za tym idzie, efektywne prowadzenie działalności. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem jednym z największych atutów jest tutaj lokalizacja. Centrum znajduje się przy drodze krajowej nr 44, dysponuje bezpośrednim dostępem do bocznicy kolejowej, a zaledwie kilka minut drogi dzieli je od Tych. To wszystko pozwala na cieszenie się płynnym, dobrze zoptymalizowanym transportem oraz na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy te dwa przedsiębiorstwa ze sobą współpracują. SPM wynajmuje również powierzchnię znajdującą się w należącym do GLP budynku w Gliwicach. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane