Centrum logistyczne Poznań Airport Logistics Centre ukończone

Należące do GLP centrum logistyczne Poznań Airport Logistics Centre powiększyło się o trzeci budynek, a co za tym idzie, prace nad tym nowoczesnym kompleksem dobiegły końca. Jego łączna powierzchnia podzielona na magazyny i zaplecze produkcyjne przekracza 81 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Przyjazne środowisku magazyny cieszą się dużym zainteresowaniem

Ostatni z oddanych do użytku obiektów spełnia wymogi certyfikacji ekologicznej BREEAM. Na jego dachu można zamontować panele fotowoltaiczne, a nieopodal powstały stacje przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych. Duża liczba świetlików pozwala cieszyć się naturalnym światłem i generować spore oszczędności. Otoczenie obfituje w tereny zielone. Dużym atutem jest lokalizacja kompleksu. Zaledwie kilka minut jazdy dzieli go od poznańskiego portu lotniczego, a niewiele więcej od autostrady A2 i centrum miasta. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych i sprawi, że najemcy magazynów będą mogli czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. JARTOM komercjalizuje parki GLP, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane