Centrum logistyczne Park Tychy z nowym nabywcą. Kto nim jest?

2022-03-09
Centrum logistyczne Park Tychy z nowym nabywcą. Kto nim jest?

Centrum logistyczne Park Tychy nie jest już własnością European Logistics Investment. Na mocy sfinalizowanej niedawno transakcji nabyła je czeska firma inwestycyjna REICO IS CS, która przeznaczyła na ten cel niemalże 60 milionów Euro – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne magazyny w znakomitej lokalizacji 

Park Tychy to wybudowany w ubiegłym roku nowoczesny obiekt, który oferuje ponad 58 000 m2 nowoczesnych magazynów oraz powierzchnię biurową sięgającą 2 500 m2. Dzięki temu, że najemcy posiadają do dyspozycji miejsce do składowania towarów oraz zaplecze administracyjne znacząco usprawnia to wiele procesów logistycznych. Nieruchomość powstała w formule build – to – suit oraz z uwzględnieniem rozwiązań o charakterze ekologicznym. Wyposażono ją w instalację fotowoltaiczną, system zarządzania wodą deszczową i energooszczędne oświetlenie. Na terenie przyległym znalazły się z kolei stacje służące do ładowania pojazdów elektrycznych. Jednym z największych atutów jakie posiada Park Tychy jest jego lokalizacja. Zapewnia ona znakomity dostęp do drogi ekspresowej S1 oraz autostrad A4 i A1. Niewielka odległość dzieli go również od lotnisk w Katowicach, Krakowie i w Ostrawie, co gwarantuje czerpanie korzyści z płynnego transportu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU