Centrum logistyczne MLP Pruszków II z nowym najemcą. Kto nim jest?

Położone nieopodal Warszawy centrum logistyczne MLP Pruszków II powiększyło właśnie grono swoich najemców. Niespełna 7000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej, które wchodzi w jego skład zostanie oddane do użytku firmy Logmaster – informuje JARTOM Real Estate.

Logmaster otrzyma do dyspozycji magazyn i nie tylko

To pierwsza tego rodzaju współpraca nawiązana przez wspomniane przedsiębiorstwo i MLP Group. Oprócz magazynu do swojej dyspozycji marka otrzyma także zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wynajęta nieruchomość stanie się miejscem sortowania dostaw, pakowania towarów i nie tylko. Zgodnie z planem, dynamicznie rozwijający się Logmaster będzie mógł wprowadzić się do centrum już w czerwcu przyszłego roku. Dlaczego wybór padł akurat na MLP Pruszków II? Trzeba przyznać, że na jego korzyść przemawia nowoczesny charakter, znakomita lokalizacja i dogodne połączenia komunikacyjne z centrum stolicy, a także elastyczne podejście do współpracy z klientami z różnych branż. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane