Centrum logistyczne MLP Pruszków II rośnie i zyskuje nowego najemcę

Trwa rozbudowa parku logistycznego MLP Pruszków II, który jest największym tego rodzaju kompleksem w regionie. W ramach prowadzonych prac, powiększy się on o dodatkową halę, wynajętą już przez dystrybutora odzieży – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny, biura i zaplecze socjalne

Najemca otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię, która wynosi 8700 m2. Posłuży ona jako magazyn oraz przestrzeń potrzebna do prowadzenia sklepu internetowego. Nie zabraknie również zaplecza biurowego i socjalnego, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywną pracę w komfortowych warunkach. Zgodnie z ustaleniami obiekt zostanie przekazany w sierpniu przyszłego roku. Dlaczego akurat MLP Pruszków II? To nowoczesne centrum położone w znakomitej lokalizacji. Jest bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Zapewnia też dogodny dostęp do międzynarodowych linii kolejowych. Klienci mogą korzystać z obszernych placów manewrowych i cieszyć bezpieczeństwem dzięki firmie ochroniarskiej strzegącej terenu. JARTOM komercjalizuje parki MLP, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane