Centrum dystrybucyjne w Opocznie należące do Cersanit zostanie rozbudowane

Cersanit rozbuduje swoje centrum dystrybucyjne zlokalizowane w Opocznie. W tym celu nawiązano już współpracę z Biurem Projektów Budownictwa oraz GTPRO, które pomogą w realizacji tej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Powiększenie centrum logistycznego przyniesie wiele korzyści

Skala przedsięwzięcia imponuje. Zaowocuje ono powstaniem dodatkowych obiektów, których łączna powierzchnia wyniesie około 44 000 m2. Pozwoli to marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz optymalizację pracy. Warto podkreślić, że to kolejne przedsięwzięcie, które wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju realizowaną przez firmę. Cersanit to jeden z liderów wśród producentów kompleksowego wyposażenia łazienek. Prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze, zatrudniając ponad 5000 osób w siedmiu fabrykach na świecie. Słynie z wysokiej jakości, walorów estetycznych oraz funkcjonalności. W swoim asortymencie posiada między innymi: płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe, wanny, armaturę i meble łazienkowe oraz brodziki prysznicowe. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane