Centrum dystrybucyjne użytkowane przez H&M rozbudowane. Co się zmieniło?

Arvato Supply Chain Solutions zrealizował projekt polegający na rozbudowie centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Strykowie. To właśnie w nim obsługiwani są klienci marki H&M z Polski, Słowacji, Czech, Bułgarii i Węgier, którzy korzystają ze sklepu internetowego tej szwedzkiej firmy odzieżowej – informuje JARTOM Real Estate.

Większy magazyn i inteligentny system zwiększą efektywność

Dzięki przeprowadzonym pracom, powierzchnia magazynowa urosła o 15 000 m2. Co za tym idzie, aktualnie wynosi aż 55 000 m2. Nowy moduł dysponuje systemem linii przenośnikowych o długości 123 m, w obiekcie nie brakuje również przenośników taśmowych. Wszystko po to, by usprawnić wiele procesów logistycznych i przyspieszyć transport kartonów. Zadbano o wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, do których należy między innymi system służący do uzupełniania stanów magazynowych. Inwestycja pozwoli na efektywne realizowanie zamówień i przyniesie liczne korzyści, które poprawią jakość świadczonych usług. Warto podkreślić, że Arvato Supply Chain Solutions i H&M współpracują ze sobą już od pięciu lat. Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane