Centrum dystrybucyjne TJX Europe w Sulechowie impulsem dla lokalnego rynku pracy

W Sulechowie zostało oddane do użytku nowe centrum dystrybucyjne należące do TJX Europe, właściciela słynnej sieci sklepów TK Maxx. Jego powierzchnia przekracza 61 000 m2, co czyni go największym tego rodzaju obiektem należącym do marki, wśród placówek znajdujących się w Europie kontynentalnej – informuje JARTOM Real Estate.

W centrum logistycznym zatrudnienie znajdzie kilka tysięcy osób

Placówka pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wybudowano ją z myślą o obsłudze sklepów TK Maxx zlokalizowanych nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, Austrii oraz Holandii. W centrum zatrudnienie znajdzie około 2 000 osób, co stanowi spory impuls dla lokalnego rynku pracy i gospodarki. TK Maxx zjednał sobie sympatię konsumentów dzięki atrakcyjnym cenom i szerokiemu asortymentowi, który obejmuje: odzież damską, męską i dziecięcą, dekoracje, kosmetyki, obuwie i wiele innych artykułów znanych marek. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane