Centrum dystrybucyjne Carrefour w Bydgoszczy rozbudowane o kolejne 4,8 tys. mkw.

Operator logistyczny ID Logistics, specjalizujący się w logistyce kontraktowej, rozbudował magazyn sieci handlowej Carrefour w Bydgoszczy. W rezultacie obiekt liczy teraz aż 41 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa magazynu i strefy fresh

Centrum dystrybucyjne Carrefour w Bydgoszczy działa już od kilku lat obsługując sklepy sieci zlokalizowane w regionie. Za procesy logistyczne mające miejsce w obiekcie, takie jak magazynowanie, składowanie i dystrybucji towarów, odpowiedzialna jest firma ID Logistics. Teraz, operator rozbudował centrum o dodatkowe 4,8 tys. mkw. powierzchni. Inwestycja ta była związana z rozwojem sieci Carrefour w Polsce oraz powstaniem nowych sklepów na terenie kraju. Rozbudowa wiązała się głównie z powiększeniem strefy fresh, czyli strefy magazynowania artykułów w niskich temperaturach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane