Centrum dystrybucyjne Boeinga nieopodal Rzeszowa już otwarte

Zlokalizowane w Zaczerniu, nieopodal Rzeszowa, centrum dystrybucyjne Boeinga doczekało się swojego otwarcia. To dla marki ważna inwestycja, bo obiekt, który posiada powierzchnię sięgającą 2500 m2, jest jej drugą największą tego rodzaju placówką w Europie – informuje JARTOM Real Estate.

W magazynie utworzono kilkadziesiąt miejsc pracy

Skąd decyzja o uruchomieniu nowego magazynu? To kolejny i naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy. Pozwoli on na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Rosnący rynek lotniczy sprawia, że aby sprostać oczekiwaniom konsumentów i kontrahentów, konieczne jest podejmowanie takich działań. Aktualnie Boeing obsługuje około dwustu klientów w Polsce. Nie brakuje przedsiębiorstw, które zgłaszają zapotrzebowanie na części używane w lotnictwie, a wszystko wskazuje na to, że będzie ich coraz więcej. W centrum dystrybucyjnym na podkarpaciu utworzono ponad czterdzieści miejsc pracy, co jest sporą szansą dla osób z okolicy, które poszukiwały zatrudnienia. Czy to ostatnia inwestycja, której podjęła się marka? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane