Centrum Dystrybucji należące do marki Rossmann rozbudowane

2023-04-26
Centrum Dystrybucji należące do marki Rossmann rozbudowane

Nowa hala magazynowa, której właścicielem jest marka Rossmann doczekała się oficjalnego otwarcia. Obiekt o powierzchni wynoszącej nieco ponad 11 000 m2 powiększył Centrum Dystrybucji zlokalizowane w Grudziądzu, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali spowodowała utworzenie nowych miejsc pracy

Warto podkreślić, że zrealizowana inwestycja ma kompleksowy charakter. W ramach przeprowadzonych prac zmodernizowano również zaplecze socjalne oraz rozbudowano zaplecze szkoleniowe i parking. Głównym celem było wyjście naprzeciw oczekiwaniom personelu i stworzenie miejsca, które umożliwi realizowanie zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach. Nowa hala przyczyni się do wzrostu zatrudnienia w placówce, o czym już dziś informują przedstawiciele Rossmanna. Wspomniane Centrum Dystrybucyjne, którego powierzchnia przekracza 35 000 m2, jest dziś w stanie pomieścić 34 000 palet i zajmuje się obsługą wszystkich drogerii marki z północnej części kraju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU