Centrum Badawczo-Rozwojowe w Połańcu to ważna inwestycja dla regionu oraz szansa dla lokalnego rynku pracy

2021-09-03
Centrum Badawczo-Rozwojowe w Połańcu to ważna inwestycja dla regionu oraz szansa dla lokalnego rynku pracy

W Połańcu powstanie nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym zatrudnienie znajdzie minimum 50 osób. Ponadto firma planuje wybudować tam również nowy zakład produkcyjny, który docelowo będzie zatrudniał aż 200 osób. - informuje JARTOM Real Estate

Centrum badawcze oraz nowoczesny zakład produkcyjny 

Firma Gumotiv z Mielca to renomowany producent wyrobów z gumy, silikonu oraz TPE formowanych metodą wtrysku. Firma posiada zakład produkcyjny w południowo-wschodniej części kraju, który zatrudnia 200 pracowników. W związku z rozwojem oraz potrzebą zwiększenia skali i efektywności produkcji firma planuje wybudować na terenie połanieckiej Strefy Inwestycyjnej "C" nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz zakład produkcyjny. Nowoczesny obiekt badawczy powstanie na działceo powierzchni 2  ha i liczyć będzie aż 1,6 mkw powierzchni użytkowej. Na jego terenie zatrudnienie znajdzie minimum 50 osób. Należy jednak pamiętać, że centrum badawcze to nie jedyna inwestycja mieleckiej firmy na terenie połanieckiej Strefy Inwestycyjnej. Poza obiektem badawczym powstanie tam nowoczesny zakład produkcyjny liczący 28 tys. mkw powierzchni, w którym zatrudnienie znajdzie około 200 osób. To ogromna szansa dla regionu oraz lokalnego rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU