Centralny Magazyn należący do Etisoft już wkrótce ruszy pełną parą. Czym się wyróżnia?

Etisoft kontynuuje prace mające na celu oddanie do użytku nowego magazynu znajdującego się w Diamond Business Park w Gliwicach. Obiekt posiada powierzchnię sięgającą około 6000 m2 i zgodnie z przyjętymi planami, firma będzie mogła rozpocząć korzystanie z pełni tego, co ma do zaoferowania, już w grudniu tego roku – informuje JARTOM Real Estate.  

Nowoczesny magazyn o kompleksowym charakterze

Charakter nieruchomości jest kompleksowy, bowiem znajdzie się tam również zaplecze socjalno – biurowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Umożliwi składowanie 2500 palet i 15 000 pojemników przeznaczonych na towary. To właśnie w Magazynie Centralnym realizowane będą wszystkie wysyłki, dlatego podjęto działania mające na celu zabezpieczenie ciągłości produkcji oraz optymalizację pracy. Przedsiębiorstwo zajmuje się również przygotowaniami do wdrożenia specjalnego systemu logistycznego. Aktualnie Etisoft wynajmuje trzy hale magazynowo – produkcyjno – biurowe w Diamond Business Park o łącznej wielkości wynoszącej niemal 10 000 m2. Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatni tego rodzaju krok na drodze dynamicznego rozwoju i że to zaplecze powiększy się w przyszłości. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane