Center – Mebel inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem biurowym

2021-11-02
Center – Mebel inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem biurowym

Firma Center – Mebel podjęła decyzję o budowie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Białymstoku. Powierzchnia obiektu wyniesie 3211 m2, a zakres prac wpisujących się w inwestycję obejmie również zagospodarowanie terenu oraz roboty drogowe – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowej hali ułatwi rozwój przedsiębiorstwa

Center – Mebel to producent materiałów niezbędnych do wytwarzania mebli, który funkcjonuje na rynku już od 1996 roku. Przez cały ten czas marka stawia na intensywny rozwój. Budowa nowej hali umożliwi wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji półfabrykatów meblowych przy wykorzystaniu zautomatyzowanej oraz elastycznej obróbki skrawaniem. To sposób na generowanie większych zysków i uatrakcyjnienie oferty firmy. Część magazynowa ułatwi składowanie komponentów i asortymentu, a zaplecze biurowe usprawni wiele procesów logistycznych czyniąc zarządzanie całą placówką znacznie łatwiejszym i bardziej efektywnym. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia przedsięwzięcie tego rodzaju, którego podejmie się Center – Mebel. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU