Cejs wybuduje we Wrocławiu Centrum Badawczo – Rozwojowe

Spółka Cejs wybuduje we Wrocławiu nowoczesne Centrum Badawczo – Rozwojowe i zagospodaruje przyległe do niego tereny. Bardzo możliwe, że cały projekt uzyska dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej pochodzących z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki – informuje JARTOM Real Estate.

W ramach prac powstanie magazyn i zaplecze biurowe

Plany obejmują powstanie obiektu biurowego i magazynu wraz z całą niezbędną infrastrukturą techniczną. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nieruchomość zostanie oddana w stanie pod klucz, dzięki czemu firma będzie mogła rozpocząć jej użytkowanie bez zbędnych problemów. Wykonawca zajmie się również budową dróg dojazdowych, przyłączy oraz całą obsługą geodezyjną. Warto podkreślić, że przedsięwzięcie jest związane z pracami nad systemem służącym do zarządzania ochroną przed szkodnikami, który opiera się na sztucznej inteligencji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane