Castorama wynajęła aż 36 000 m2 powierzchni magazynowo - biurowej w łódzkim 7R Park Łódź East I

2022-02-02
Castorama wynajęła aż 36 000 m2 powierzchni magazynowo - biurowej w łódzkim 7R Park Łódź East I

Castorama powiększyła swoje zaplecze logistyczne i wynajęła magazyny o powierzchni sięgającej 35 300 m2 oraz zaplecze biurowe, które zajmuje 770 m2. Znajdują się one w budynku wchodzącym w skład kompleksu 7R Park Łódź East I i zostaną oddane do użytku marki w lutym tego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w centralnej części Polski ułatwią prowadzenie działalności

Warto podkreślić, że wybór tego obiektu nie jest przypadkowy. Jednym z czynników decydujących była znakomita lokalizacja w centralnej części Polski, która umożliwi optymalizację transportu i wygeneruje spore oszczędności – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Marka jasno mówi o tym, że ten krok ułatwi szybszą realizację zamówień, co przełoży się na wzrost zadowolenia wśród klientów i podwyższenie standardów obsługi. Połączenie magazynów oraz zaplecza biurowego zaowocuje z kolei usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Jest to więc ważna pod względem strategicznym decyzja, która stworzy potencjał do dalszego rozwoju tej słynnej sieci marketów oferującej materiały budowlane, ogrodnicze i remontowe. 
JARTOM komercjalizuje parki 7R, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU