Castorama przenosi logistykę mebli kuchennych do nowego magazynu w Łodzi

2022-06-08
Castorama przenosi logistykę mebli kuchennych do nowego magazynu w Łodzi

Duże zmiany w organizacji procesów logistycznych w firmie Castorama. Właściciel sieci marketów z materiałami budowalnymi zamierza przenieść logistykę mebli kuchennych do nowego magazynu oraz zlecić część procesów magazynowych i dystrybucyjnych zewnętrznemu operatorowi GXO Logistics, Inc. . - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn mebli kuchennych

Część oferty Castoramy, a dokładniej dział Kuchnie, przeniesiony zostanie do nowego magazynu w Łodzi. Wszystko dlatego, że w ostatnim czasie asortyment z tego działu znacznie się zwiększył, co wiąże się z bardziej złożonym procesem magazynowania oraz realizacji i kompletacji zamówień. Od teraz procesy logistyczne działu dla Kuchnie realizowane będą przez zewnętrznego operatora GXO Logistics, Inc.
Dzięki zleceniu części procesów zewnętrznemu operatorowi Castorama będzie w stanie udoskonalić obsługę klienta w swoich salonach. Ponadto cenna przestrzeń handlowa w sklepach sieci będzie mogła być w całości przeznaczona na salon wystawowy. Po złożeniu zamówienia na kuchnie przez klientów Castoramy całość zamówienia zostanie skompletowana w magazynie w Łodzi i dostarczona bezpośrednio przez GXO. Rozwiązanie to zapewni terminowość dostaw oraz dokładność i wydajność.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU