Castorama przedłużyła umowę najmu magazynu w Prologis Park Stryków II

2021-01-04
Castorama przedłużyła umowę najmu magazynu w Prologis Park Stryków II

Castorama zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu hali magazynowej w Prologis Park Stryków II, centrum magazynowym położonym 18 km od centrum Łodzi.- informuje JARTOM Real Estate. 
Powierzchnia wynajmowana przez Castoramę wynosi 50 tys. mkw, z czego główną część zajmuje magazyn firmy. Na pozostałej powierzchni znajdują się biura oraz część socjalna. Castorama zdecydowała się na dalszy wynajem hali w Prologis ze względu na doskonale przebiegającą dotychczasową współpracę oraz bieżące wsparcie właściciela obiektu. Hala została dostosowana do indywidualnych wymagań najemcy, dzięki czemu idealnie spełniała swoje funkcje w zakresie logistyki i magazynowania. Sieć sklepów budowlanych Castorama to lider rynku budowlanego i wnętrzarskiego oferujący artykuły z kategorii dom, ogród, majsterkowanie, czy aranżacja wnętrz.
Hala magazynowa w Strykowie zaopatruje sklepy firmy Castorama na terenie całej Polski. Prologis Park Stryków II to nowoczesne centrum magazynowe znajdujące się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośredniej odległości od autostrad A1 i A2.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU