Cartonplast zostanie na dłużej w parku logistycznym Logicor Mysłowice

Grupa Cartonplast posiada do swojej dyspozycji powierzchnię magazynowo – biurową o wielkości przekraczającej 3650 m2, która znajduje się w centrum logistycznym Logicor Mysłowice. Dziś wiadomo już, że zostanie w obiekcie na dłużej, bo umowa najmu została przedłużona – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w przemysłowym centrum kraju

Na podjęcie takiej decyzji wpłynęło kilka istotnych czynników. Po pierwsze, zadowolenie z użytkowanych dotychczas magazynów, które są nowoczesnymi obiektami wysokiej klasy. Po drugie, firmie zależało na tym, by uniknąć kosztów związanych z ewentualną przeprowadzką. Sporym atutem jest bez wątpienia lokalizacja. Logicor Mysłowice znajduje się nieopodal węzła komunikacyjnego, który łączy trasy S1, A4 i E40. Dzięki temu możliwe jest usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dobrze zoptymalizowanym transportem. Zaledwie 2 km dzielą go od centrum miasta. Kluczową kwestią są również atrakcyjne warunki najmu, które udało się wynegocjować dla Grupy Cartonplast - jednego z wiodących producentów przekładek i palet z tworzywa sztucznego, który prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze. Pełną ofertę centrów logistycznych Logicor  znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane